Укр

Про компанію

Історія компанії «Еней-моторс» розпочалася у 2001році з відкриття в м. Рівному магазину автозапчастин «Еней». Згодом наші представництва відкрилися в м. Нетішині та м. Луцьку, які відразу заявили про себе на ринку автозапчастин. Ми маємо свої дилерські центри в усіх районах Рівненської обл., а також торгові представництва у Волинській, Хмельницькій, Житомирській та Львівській областях.

Велику увагу ми завжди приділяємо використанню в своїй діяльності нових технологій у підході до обслуговування клієнтів та високому рівню кваліфікації спеціалістів.

Спеціалісти компанії «Еней-моторс» точно і швидко підберуть необхідну деталь, запропонують вигідні умови її придбання та забезпечать її доставку у найкоротші терміни.

Велика кількість потужних постачальників дозволяє нам швидше за інших отримати навіть рідковживані запчастини. Завдяки збільшенню торгових площ та ексклюзивному представництву в регіоні ведучих українських постачальників запчастин, наша компанія значно розширила асортимент автозапчастин та аксесуарів.

Пропонуємо широкий вибір запасних частин як до легкових , так і до вантажних автомобілів іноземного виробництва, а саме:

  • запчастини двигуна
  • запчастини підвіски
  • запчастини електрообладнання
  • запчастини кузова та оптики
  • запчастини паливної апаратури
  • автохімію та аксесуари

За роки існування компанії суттєво збільшилася кількість постійних клієнтів, для яких діє гнучка система знижок, індивідуальний підхід в її формуванні та вигідні умови кредитування.

Ми працюємо як з фізичними, так і з юридичними особами. Надаємо послуги з доставки запчастин. На вибір покупця пропонуються варіанти із різним співвідношенням ціни та експлуатаційних характеристик, але у кожному випадку завжди гарантується достатній рівень якості проданої запчастини.

Завжди раді вітати Вас за адресами.